Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 414140 |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Souřadnice: | 49°49*19*N,18°13*20*E |
PSČ: | 709 00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOGUS Martin | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,89 | 17 | 0 | |
Bogus Martin | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,25 | 25 | 0 | |
GREGOŘICA Filip | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 18,84 | 68 | 0 | |
Gregořica Filip | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,86 | 61 | 0 | |
Martus Michal | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 15,84 | 19 | 0 | |
MARTUŠ Michal | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,71 | 34 | 0 | |
MATUROVÁ Karolína | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,69 | 18 | 0 | |
Maturová Karolína | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,65 | 14 | 0 | |
Maturova Michaela | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 34,25 | 105 | 0 | |
PLEVOVÁ Barbora | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 18,03 | 53 | 0 | |
Plevová Barbora | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 23,46 | 81 | 0 | |
Vydrzelova Beata | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,80 | 41 | 0 | |
VYDRŽELOVÁ Beata | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 19,67 | 69 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Nová Ves BOGUS Martin, nejlepěí čas: 15,89 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Bogus Martin, nejlepěí čas: 16,25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves GREGOŘICA Filip, nejlepěí čas: 18,84 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Gregořica Filip, nejlepěí čas: 18,86 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Martus Michal, nejlepěí čas: 15,84 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves MARTUŠ Michal, nejlepěí čas: 16,71 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves MATUROVÁ Karolína, nejlepěí čas: 16,69 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Maturová Karolína, nejlepěí čas: 16,65 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Maturova Michaela, nejlepěí čas: 34,25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves PLEVOVÁ Barbora, nejlepěí čas: 18,03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Plevová Barbora, nejlepěí čas: 23,46 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Vydrzelova Beata, nejlepěí čas: 18,80 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves VYDRŽELOVÁ Beata, nejlepěí čas: 19,67 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře